beugrós raktáros állás Martonvásár

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Érdekelne heti 2-3 nap alkalmi munka?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Téged keresünk, ha:

  • Precíz, pontos vagy
  • Jól bírod a fizikai munkát (árupakolás)
  • Szereted a rendet, tisztaságot magad körül
  • Hétfő, kedd, szerdai napokon tudnál munkát vállalni (7:30 – 16.00-ig)
  • Komolyan veszed a feladataidat
  • Van B kategóriás jogosítványod

Így nézne ki egy napod

Beérkező áruk átvétele, készáru kiadás, rendelések összekészítése szállításra a raktáros kollegáinkkal együttműködve, az ő munkájukat segítve.

Munkavégzés helye:

Martonvásár - Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

Alkalmi munkavállalói hivatalos jogviszony, napi 8 órás raktári munka, 1 műszakos munkarend, nyugodt, munkakörülmények.
Kedvezményes vásárlási lehetőség kedvencednek.

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk, hogy 100.000 kutyát és cicát egészségesebbé tegyünk: Abban hiszünk, hogy természetes táplálással és rendszeres mozgással a leggyakoribb kutya-cica civilizációs ártalmak (allergia, cukorbetegség, elhízás, ízületi problémák, daganatos betegségek) elkerülhetők.

Büszkék vagyunk saját fejlesztésű természetes étrend-kiegészítőinkre, gyógynövényeinkre, húsból készült fagyasztott és párolt komplett menüinkre, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan tápláló gazdinak..

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

A legfontosabb elvárásaink:

Precíz, rendszerető beugrós raktáros munkatársat keresünk, heti leglább 2-3 alkalomra. (hétfő-kedd-szerdai napokra).

Te lehetsz, akit keresünk, ha emellett jól bírod az árupakolással járó fizikai munkát.

Fontos, hogy komolyan vedd a rád bízott feladatokat és felelősséget tudj vállalni a pontos munkavégzésért a raktárban.

Ami előnyt jelent:

Raktárosként szerzett munkatapasztalat, targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel.

Jelentkezési határidő:

2023. január 20.

Itt találkozhattál velünk:

Close Menu