beugrós sofőr

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Van áruszállítói tapasztalatod?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy beugrós sofőr:

Téged keresünk, ha:

  • Van áruszállításban szerzett tapasztalatod
  • Jól jönne egy kiegészítő munka, másodállás a szabadnapjaidra
  • Előzékeny, precíz és pontos vagy
  • Szereted a rendet, tisztaságot magad körül
  • Komolyan veszed a feladataidat

Feladatok

Napi kiszállítások túrajáratban, fagyasztós autóval (Transporter jellegű dobozos autók). Rendelések precíz átadás – átvétele, árumozgatás, raktárosoknak segítség az áru szállításra történő összekészítésében, pakolásban.

Munkavégzés helye:

Martonvásár - Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • Alkalmi munkavállalói jogviszony
  • Újszerű, klimatizált kisteherautók
  • Napi fix bér
  • Nyugodt, vidám, családias munkakörülmények egy folyamatosan fejlődő, lendületes cégben

A legfontosabb elvárásaink:

Beugrós sofőr munkatársat keresünk heti 1-2 alkalomra, B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal.

Te lehetsz, akit keresünk, ha szeretsz vezetni, Előzékeny, udvarias, precíz vagy.

Fontos, hogy komolyan vedd a rád bízott feladatokat és felelősséget tudj vállalni a pontos munkavégzésért.

Jelentkezési határidő:

2021. május 23.

Ha úgy érzed, hogy ez az állás épp neked való, akkor jó eséllyel TE vagy az, akit keresünk.

zsolt@farkaskonyha.hu

Tel: 06 30 380 3925

Close Menu