Csomagoló

Csomagoló

Csomagoló

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Csomagoló munkatársat keresünk!
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Téged keresünk, ha:

  • Precíz vagy, szereted a rendet, tisztaságot magad körül
  • Szeretsz önállóan dolgozni
  • Komolyan veszed a feladataidat
  • Szereted a rutint, ezért nem zavar, ha hasonló feladatokat végzel nap mint nap
  • Csapatjátékos vagy, örömmel lennél részese csapatunk jövőbeni sikereinek
  • Végül, de nem utolsósorban: szereted az állatokat (ha nem, hidd el, úgysem éreznéd jól magad nálunk.)

Így nézne ki egy napod

A klimatizált, világos csomagoló üzemünkben az aznapra kiadott gyártási terv szerint töltöd, csomagolod és címkézed a kutyák és cicák számára gyártott étrend-kiegészítőket és jutalomfalatokat.

A nap végén a lecsomagolt késztermékeket átadod a raktár felé és átveszed a másnap csomagolandó alapanyagokat.

Munkavégzés helye:

Martonvásár, Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

FIX, bejelentett fizetés, napi 8 órás munka. Nyugodt, családias munkakörülmények,
kedvezményes vásárlási lehetőség kedvencednek.

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk, hogy 100.000 kutyát és cicát egészségesebbé tegyünk: Abban hiszünk, hogy természetes táplálással és rendszeres mozgással a leggyakoribb kutya-cica civilizációs ártalmak (allergia, cukorbetegség, elhízás, ízületi problémák, daganatos betegségek) elkerülhetők.

Büszkék vagyunk saját fejlesztésű természetes étrend-kiegészítőinkre, gyógynövényeinkre, húsból készült fagyasztott és párolt komplett menüinkre, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan tápláló gazdinak..

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

A legfontosabb elvárásaink:

Precíz, rendszerető kézi csomagoló munkatársat keresünk állateledel gyártó családi cégünkhöz a csomagoló üzemünkbe.

Téged keresünk, ha komolyan veszed a rád bízott feladatokat és felelősséget tudsz vállalni a precíz, pontos árutöltésért, csomagolásért, címkézésért a csomagolóban.

Ami előnyt jelent:

Termékcsomagolási területen (főként élelmiszeriparban) szezett munkatapasztalat.

Jelentkezési határidő:

2024. január 22.

Itt találkozhattál velünk:

Close Menu