Eladó – tanácsadó

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Szeretsz segíteni?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Figyelem! Csak akkor olvass tovább, ha ezzel tudsz azonosulni!
Ha nem, hidd el, úgysem éreznéd jól magad nálunk!

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy Eladó – tanácsadó:

Téged keresünk, ha:

  • KUTYÁS vagy – lelkesedsz az ügyünkért: a kutyák egészségéért!
  • Van tapasztalatod a kereskedelemben, dolgoztál már bolti eladóként
  • Szereted az embereket és a kutyákat, nyitott személyiség vagy
  • Remekül elboldogulsz a számítógéppel felhasználói szinten (Word, Excel)
  • Precíz, pontos vagy, nem nyűg számodra az adminisztráció
  • Szóban és írásban is átlag feletti szinten kommunikálsz

Feladatok

Bolti eladói feladatok, személyes átvétellel rendelt webshop rendelések adminisztrációja és belső szakmai képzést követően étrend-tanácsadás

Munkavégzés helye:

(Budapest XI. és XIII. kerület, Farkaskonyha márkaboltok)

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • Biztonságos, stabil, empatikus munkahely, ahol emberként és nem egy bármikor helyettesíthető személyként bánunk veled.
  • Versenyképes, (természetesen bejelentett) fizetés.
  • heti 40 órás munka
  • kedvezményes vásárlási lehetőség kedvencednek.
  • A túlóra nálunk fehér holló. Dolgozunk, toljuk ezerrel, de ahhoz, hogy legyen hozzá lelkesedés is, szükség van a feltöltődésre, pihenésre. Erre figyelünk.

+ a ráadás

Szuper ügyfelek! A bónusz, hogy mindegyikükhöz tartozik legalább egy kutya, aki időnként elkíséri őket. Édespofa kutyák, akik színt visznek a hétköznapokba. Közülük sokaknak segítünk, vagy segítettünk étrendi problémák, allergia stb esetén.

Ha eléred a terveidet, a személyes céljaidat mi is szívesen támogatjuk – nem, ez nem csak duma, ez pénzügyileg, számodra értékes bónuszokban mérhető.

A legfontosabb elvárásaink:

Állatszeretet és segíteni akarás
A gazdik segítségért fordulnak hozzánk, hiszen az egész cég célja, hogy
segítsünk a gazdiknak eligazodni táplálással kapcsolatos kérdésekben.
Tudod, van az az étterem, ahova a jó fej felszolgáló miatt élmény bemenni. Mi ilyenek vagyunk, csak nálunk kutyakaja van ?.

Átlag feletti kommunikációs készség
Olyan kollégát képzelünk el, aki nyitott a tanulásra, az emberekre és van tapasztalata eladói, értékesítői munkakörben.

Rugalmasság, önálló munkavégzés szeretete és igénye
Nem állunk a hátad mögött egész nap, szeretjük az önállóan is felelősen dolgozni tudó kollegákat.

Pozitív beállítottság
Ideális, ha te is olyan típus vagy, aki először a jót látja meg a rosszban és a lehetőséget a feladatban. Ha nem ilyen vagy, zavarni fog, hogy a sok feladat minket nem lefáraszt, hanem motivál, mert szeretjük a nyüzsgést magunk körül.

Ami előnyt jelent:

  • Barfozol, már ismered a nyers étrendet és hiszel benne
  • Társalgási szintű angol / német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Jelentkezési határidő:

2021. június 15.

Ha úgy érzed, hogy ez az állás épp neked való, akkor jó eséllyel TE vagy az, akit keresünk.

zsolt@farkaskonyha.hu

Close Menu