futár

futár

futár

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Szeretsz vezetni? Örömmel dolgoznál futárként?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy futár:

Téged keresünk, ha:

  • Szeretsz vezetni és van benne gyakorlatod
  • Előzékeny, precíz és pontos vagy
  • Örülnél egy egyműszakos, hétfőtől – péntekig tartó beosztásnak
  • Nem ijedsz meg a fizikai munkától (csomagok pakolása)
  • Komolyan veszed a feladataidat
  • Szeretsz önállóan dolgozni
  • Csapatjátékos vagy, örömmel lennél részese csapatunk sikereinek

Feladatok

Napi kiszállítások saját üzletekbe és partnereinkhez túrajáratban, fagyasztós autóval (Jumpy jellegű dobozos autók). Rendelések precíz átadás – átvétele, árumozgatás (autóból ki – be, tételes átadás átvétel)

Munkavégzés helye:

Martonvásár - Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • korrekt, bejelentett bérezés, stabil háttér
  • egyműszakos, hétfőtől – péntekig tartó munkarend
  • kedvezményes vásárlási lehetőség kedvencednek
  • nyugodt, családias munkakörülmények egy folyamatosan fejlődő, fiatalos lendületű cégben

A legfontosabb elvárásaink:

Előzékeny, udvarias, precíz, és önállóan dolgozni tudó, rendszerető futár munkatársat keresünk, B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal.

Ami előnyt jelent:

  • Futárként, csomagkézbesítésben szerzett munkatapasztalat.
  • Mivel nálunk minden a kutyák és cicák egészségéről szól, fontos, hogy szeresd az állatokat és természetesen örülünk, ha Neked is van kutyád, cicád, ahogyan a cégnél mindenkinek!

Jelentkezési határidő:

2021. szeptember 16.

Ha úgy érzed, hogy ez az állás épp neked való, akkor jó eséllyel TE vagy az, akit keresünk.

zsolt@farkaskonyha.hu
Tel: 06 30 380 3925 (Böszörményi Zsolt)

Close Menu