online marketing specialist

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Élsz-halsz az online marketingért?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Figyelem! Csak akkor olvass tovább, ha ezzel tudsz azonosulni!
Ha nem, hidd el, úgysem éreznéd jól magad nálunk!

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy online marketing specialist:

Téged keresünk, ha:

Van online marketing területen szerzett tapasztalatod  és az alábbi 3 pont közül igaz rád az egyik:

  1. Ügynökségnél dolgozol, szereted a marketinget, de egysíkúnak érzed a feladataidat. Zavar, hogy csak a marketing egy kis szeletével foglalkozhatsz és hogy mindig újabb és újabb ügyfelek elvárásainak kell megfelelned
  2. Sok ügyfél hirdetéseinek kezelése helyett szívesen merülnél el egy hozzád közelálló témában
  3. KKV marketingesként dolgozol, de nem tudsz az áhított tempódban haladni a sikerek felé, mert a főnökeid nem értenek az online marketinghez, ezért ebben a témában nem egy nyelvet beszéltek és úgy érzed, nincs fejlődési lehetőséged

Ami fontos ahhoz, hogy sikerrel pályázhass:

  • szeretsz rendszerben dolgozni
  • precíz, pontos vagy
  • jól beszélsz angolul
  • otthonosan mozogsz a közösségi média felületein (nemcsak userként)
  • a SEO szó jelentésére nem kell a Google-ben rákeresned
  • alapszinten ismered a Facebook és a Google hirdetéskezelő felületeit és a Google Analytics-et
  • szereted az embereket, könnyen teremtesz kapcsolatokat
  • nem nyűg számodra vevőkkel “bajlódni”, szívvel-lélekkel segítesz a problémáik megoldásában. Tudod, van az a fajta étterem, ahova a jó fej felszolgáló miatt élmény bemenni. Mi ilyenek vagyunk, csak nálunk kutyakaja van. Mindegy milyen területen dolgozol nálunk, az emberek szeretete, a nyitottság, a pozitív gondolkodás fontos értékek számunkra.

Feladatok

  • közösségi média és Google hirdetések kezelése és optimalizálása
  • sales és marketing rendszeres riportok
  • adatbázisok karbantartása, aktualizálása
  • webshopok és landing oldalak aktualizálása
  • content management, együttműködve a csapatunkkal és partnereinkkel (a tartalomkészítés, szövegírás nem tartozik a feladataid közé)

Munkavégzés helye:

Martonvásár - Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • A marketing és termékfejlesztés számunkra nemcsak munka, hanem szenvedély. Pontosan tudjuk, hogy ez egy folyamatosan fejlődő terület, ezért kiemelt figyelmet fordítunk a folyamatos szakmai képzésre, fejlődésre
  • Aktív részese leszel a sikereinknek, de nem egyedül kell megváltanod a világot, nem csodát várunk tőled – hanem csapatban dolgozunk és együtt érjük el a kitűzött célokat
  • Személyes ambícióidat figyelembe véve megbeszéljük, miben érzed leginkább otthon magad, mik a rövid és hosszú távú céljaid és támogatjuk a megvalósulásukat
  • Korrekt, bejelentett bérezés – ez természetes. Korrekt munkát várunk és cserébe korrekt javadalmazást és pozitív hangulatú munkanapokat kínálunk.

Családi cég vagyunk. Épp ezért lesz két főnököd is, akik közül az egyik nő! Röviden bemutatnám őket, kb. egymás szöges ellentétei, ezért nem lesz egyszerű!

A NŐ

Imádja a tökéletest. Épp ezért néha sokat kér és szinte semmi nem elég jó neki elsőre, de csak mert szívügye a küldetésünk. Azt hiszem, ennek köszönhető, hogy a termékeink belopják magukat a két és négylábú partnereink szívébe is. Ezért mindent meg is teszünk, nincs majdnem jó - a tökéletes a cél. Értékeli a precizitást és szereti, ha kollegái önállóak a feladataik megvalósításában. Ő lesz a közvetlen főnököd.

A PASI

Az értékesítés guruja a cégnél.. Lendületes, egyszerűen imádja a vevőinket, belátó, empatikus, imád bulizni, nevetni, mókamester, amivel mindig megmenti a feszült helyzeteket. Egy dolgot utál: a késést (szóval ha notórius késő vagy, inkább ne jelentkezz.)

+ a ráadás

  • Küldetésünk, hogy minden hozzánk forduló kutya és cica egészségesebben éljen. Tartalmainkkal, szakmai tanácsainkkal az egyre szaporodó civilizációs ártalmak kapcsán nyújtunk segítséget. Tudatossággal elkerülhetőek, vagy mérsékelhetőek az allergia, az emésztőrendszeri problémák, az elhízás, a daganatos megbetegedések kutyáknál és cicáknál egyaránt. A küldetésünk megvalósulását szolgálja legtöbb tartalmunk – ha magadénak érzed, minden beállított hirdetés, poszt értelmet nyer és nemcsak számokat jelent majd.
  • Minden vevőnk mellé tartozik legalább egy kutya vagy cica. Gyakran több is – nem ritka, hogy csak úgy felbukkan egy kíváncsi buksi az asztalod mellett:-)

A legfontosabb elvárásaink:

  • online marketing területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office, főként Excel felhasználói szintű ismeretek (riportok)
  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Középfokú, tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Pozitív beállítottság, rugalmasság: szerintünk az a bizonyos pohár mindig félig tele van. Ha ezzel egyetértesz, ezt a pontot ki is pipálhatjuk.

Diploma nem feltétel, sokkal fontosabb a személyiséged, a lelkesedésed és a tapasztalataid.

Ami előnyt jelent:

  • Ügynökségnél vagy KKV-nél szerzett tapasztalat hirdetéskezelés területén
  • Alapszintű html, CSS ismeretek
  • Ismered a kutyák / cicák természetes, nyers (BARF) étrendjének alapjait. Ha nem, akkor se aggódj, a pályázatod sikere nem ezen fog múlni, mert ha valamit, ezt biztosan megtanulod nálunk, de nyilván örülünk, ha már barfozol:-)

Jelentkezési határidő:

2021. május 16.

Jelentkezésedet ezen az email címen várjuk:

andi@farkaskonyha.hu

Close Menu