online marketing specialist

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Új kihívást keresel?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Figyelem! Csak akkor olvass tovább, ha ezzel tudsz azonosulni!
Ha nem, hidd el, úgysem éreznéd jól magad nálunk!

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy online marketing specialist:

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel releváns online marketinges munkatapasztalattal
  • van igényed a folyamatos fejlődésre, szereted a változatosságot a munkádban
  • nemcsak tudod, szereted is alkalmazni a mérőszámokat, precíz, pontos vagy
  • ismered a Facebook és a Google hirdetéskezelő felületeit és a Google Analytics-et
  • otthonosan mozogsz a közösségi média felületein (nemcsak userként, hanem hirdetőként is)
  • simán elboldogulsz egyszerűbb kép / video szerkesztéssel
  • a SEO szó jelentésére sem kell a Google-ben rákeresned
  • jól beszélsz angolul
Akkor jelentkezz, ha nem megijeszt, hanem épp ellenkezőleg, örülsz neki, ha azt mondom, nálunk a marketing nem csak egy szükséges rossz: a tulajdonosok maguk is aktív részesei a marketingnek mind tervezés, mind tartalomgyártás (videok, cikkek, tudásanyagok), kivitelezés szintjén.
Imádjuk az online marketinget, folyamatosan fejlesztünk – ennek része ez az új pozíció is!

Feladatok

  • közösségi média content management
  • egyszerűbb képszerkesztés, videovágás (social média felületekre)
  • kampányok koordinálása, hirdetések kezelése
  • értékesítés támogatása
  • sales és marketing riportok
  • adatbázisok karbantartása, aktualizálása
  • webshop tartalomkezelés, karbantartás
  • alvállalkozó partnereinkkel kapcsolattartás

Munkavégzés helye:

Martonvásár - Erdőhát

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • A marketing és termékfejlesztés számunkra nem munka, hanem szenvedély. Mivel ez egy folyamatosan fejlődő terület, kiemelt figyelmet fordítunk a szakmai fejlődésre
  • Személyes ambícióidat figyelembe véve megbeszéljük, miben érzed leginkább otthon magad, mik a rövid és hosszú távú céljaid és támogatjuk a megvalósulásukat
  • Mivel korrekt munkát várunk, cserébe korrekt javadalmazást és pozitív hangulatú munkanapokat kínálunk – extrém büszkék vagyunk a csapatunkra!

Családi cég vagyunk. Épp ezért lesz két főnököd is, akik közül az egyik nő! Röviden bemutatnám őket, kb. egymás szöges ellentétei, ezért nem lesz egyszerű!

A NŐ

Imádja a tökéletest. Épp ezért néha sokat kér és szinte semmi nem elég jó neki elsőre, de csak mert szívügye a küldetésünk. Azt hiszem, ennek köszönhető, hogy a termékeink belopják magukat a két és négylábú partnereink szívébe is. Ezért mindent meg is teszünk, nincs majdnem jó - a tökéletes a cél. Értékeli a precizitást és szereti, ha kollegái önállóak a feladataik megvalósításában. Ő lesz a közvetlen főnököd.

A PASI

Az értékesítés guruja a cégnél.. Lendületes, egyszerűen imádja a vevőinket, belátó, empatikus, imád bulizni, nevetni, mókamester, amivel mindig megmenti a feszült helyzeteket. Egy dolgot utál: a késést (szóval ha notórius késő vagy, inkább ne jelentkezz.)

+ a ráadás

  • Küldetésünk, hogy minden hozzánk forduló kutya és cica egészségesebben éljen. Tartalmainkkal, szakmai tanácsainkkal az egyre szaporodó civilizációs ártalmak kapcsán nyújtunk segítséget. Tudatossággal elkerülhetőek, vagy mérsékelhetőek az allergia, az emésztőrendszeri problémák, az elhízás, a daganatos megbetegedések kutyáknál és cicáknál egyaránt. A küldetésünk megvalósulását szolgálja legtöbb tartalmunk – ha magadénak érzed, minden beállított hirdetés, poszt értelmet nyer és nemcsak számokat jelent majd.
  • Minden vevőnk mellé tartozik legalább egy kutya vagy cica. Gyakran több is – nem ritka, hogy csak úgy felbukkan egy kíváncsi buksi az asztalod mellett:-)

A legfontosabb elvárásaink:

  • online marketing területen szerzett legalább 1-2 éves releváns tapasztalat (… az, hogy a kutyusodnak van egy Insta profilja, önmagában nem elegendő:-)
  • Kép és videoszerkesztésben (social média felületeken) szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Precizitás, megbízhatóság, analitikus gondolkodás
  • Pozitív beállítottság, rugalmasság: szerintünk az a bizonyos pohár mindig félig tele van. Ha ezzel egyetértesz, ezt a pontot ki is pipálhatjuk

Diploma nem feltétel, sokkal fontosabb a személyiséged, a lelkesedésed és a tapasztalataid.

Ami előnyt jelent:

  • Alapszintű html, CSS ismeretek
  • Ismered a kutyák / cicák természetes, nyers (BARF) étrendjének alapjait. Ha nem, akkor se aggódj, a pályázatod sikere nem ezen fog múlni, mert ha valamit, ezt biztosan megtanulod nálunk, de nyilván örülünk, ha már barfozol:-)

Jelentkezési határidő:

2021. június 30.

Jelentkezésedet ezen az email címen várjuk:

andi@farkaskonyha.hu

Close Menu