sales asszisztens

munkatársat keresünk a Farkaskonyha® csapatába

Szeretsz segíteni?
Szereted
a kutyákat?
Akkor figyelj!

Kik vagyunk mi?

A Farkaskonyha® a természetes kisállat táplálás szakértője, magyar tulajdonú, családi cégként 2009 óta van jelen a piacon.

Küldetésünk: Kutyáknak és cicáknak segítünk elkerülni a leggyakoribb civilizációs ártalmakat (allergia, elhízás, ízületi problémák, cukorbetegség…).

Büszkék vagyunk ellenőrzött minőségű, saját fejlesztésű természetes és bio kutya és cica étrend-kiegészítőinkre, fagyasztott menüinkre, húsainkra, amelyeket tiszta szívből ajánlunk minden, kedvencét tudatosan, természetesen táplálni kívánó gazdinak.

A csapatunk kutyabolond, nálunk minden róluk szól, a fejlesztéseink az ő egészségük érdekében történnek.

Figyelem! Csak akkor olvass tovább, ha ezzel tudsz azonosulni!
Ha nem, hidd el, úgysem éreznéd jól magad nálunk!

Ha még itt vagy, nézzük, mit csinál nálunk egy sales asszisztens:

Téged keresünk, ha:

Van értékesítési asszisztensként szerzett tapasztalatod  és

  • jól beszélsz angolul
  • precíz, pontos vagy
  • szereted az embereket, könnyen teremtesz kapcsolatokat
  • otthonosan mozogsz a közösségi média felületein
  • nem nyűg számodra vevőkkel “bajlódni”, szívvel-lélekkel segítesz a problémáik megoldásában. Tudod, van az a fajta étterem, ahova a jó fej felszolgáló miatt élmény bemenni. Mi ilyenek vagyunk, csak nálunk kutyakaja van. Mindegy milyen területen dolgozol nálunk, az emberek szeretete, a nyitottság, a pozitív gondolkodás fontos értékek számunkra.

Feladatok

  • Értékesítés és marketing támogatása, inside sales feladatok
  • Vevőkkel rendszeres kapcsolattartás angol és magyar nyelven
  • Közösségi média felületeink kezelése, aktualizálása
  • Sales – marketing riportok

Munkavégzés helye:

Martonvásár

Mi VÁR RÁD nálunk?

  • A sales és a marketing a cég motorjai –  ezért kiemelt figyelmet fordítunk erre a területre
  • Aktív részese leszel a sikereinknek, de nem egyedül kell megváltanod a világot, hanem csapatban dolgozunk és együtt érjük el a kitűzött célokat
  • Személyes ambícióidat figyelembe véve megbeszéljük, miben érzed leginkább otthon magad, mik a rövid és hosszú távú céljaid és támogatjuk a megvalósulásukat
  • Korrekt, bejelentett bérezés – ez természetes. Korrekt munkát várunk és cserébe korrekt javadalmazást és pozitív hangulatú munkanapokat kínálunk.

Családi cég vagyunk. Épp ezért lesz két főnököd is, akik közül az egyik nő! Röviden bemutatnám őket, kb. egymás szöges ellentétei, ezért nem lesz egyszerű!

A NŐ

Imádja a tökéletest. Épp ezért néha sokat kér és szinte semmi nem elég jó neki elsőre, de csak mert szívügye a küldetésünk. Azt hiszem, ennek köszönhető, hogy a termékeink belopják magukat a két és négylábú partnereink szívébe is. Ezért mindent meg is teszünk, nincs majdnem jó - a tökéletes a cél.

A PASI

Az értékesítés guruja a cégnél, ő lesz a közvetlen főnököd. Lendületes, egyszerűen imádja a vevőinket, belátó, empatikus, imád bulizni, nevetni, mókamester, amivel mindig megmenti a feszült helyzeteket. A nővel ellentétben ő kevésbé álmodozó típus, sokkal inkább a mindennapok feladataira koncentrál, szereti az önállóságot, nem örül, ha emlékeztetnie kell arra, amit már megbeszéltetek - szerencsére nem kér irreális dolgokat, de tényleg. Egy dolgot utál: a késést (szóval ha notórius késő vagy, inkább ne jelentkezz.)

+ a ráadás

  • Küldetésünk, hogy minden hozzánk forduló kutya és cica egészségesebben éljen. Szakmai tanácsainkkal az egyre szaporodó civilizációs ártalmak kapcsán nyújtunk segítséget. Tudatossággal elkerülhetőek, vagy mérsékelhetőek az allergia, az emésztőrendszeri problémák, az elhízás, a daganatos megbetegedések kutyáknál és cicáknál egyaránt. Ha a küldetésünket magadénak érzed, minden egyes munkanap értelmet nyer és nem csupán a megélhetéshez szükséges időtöltés lesz.
  • Minden vevőnk mellé tartozik legalább egy kutya vagy cica. Gyakran több is – nem ritka, hogy csak úgy felbukkan egy kíváncsi buksi az asztalod mellett:-)
  • Manapság divatos hívószó hirdetésekben a “jó csapat”. Nálunk ez nem csak duma: keményen dolgoztunk azért, hogy mára olyan csapatunk legyen, amire büszkék lehetünk. Élvezni fogod, hogy itt nincs széthúzás – a közös célok elérése érdekében dolgozunk együtt.

A legfontosabb elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Középfokú, tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret
  • MS Office, főként Excel felhasználói szintű ismeretek (riportokhoz lesz rá szükséged)
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Pozitív beállítottság, rugalmasság: Mi a kihívást és nem a problémát látjuk meg egy feladatban. Szerintünk a pohár mindig félig tele van, nem is gondolunk rá, hogy félig üres. Ha ezzel egyetértesz, ezt a pontot ki is pipálhatjuk.
  • Ha hibázol, az oké, majd tanulsz belőle, a legfontosabb, hogy tedd élménnyé a vevők számára a vásárlást, éreztesd velük a a segítő szándékot – ez a Farkaskonyha lelke.

Diploma nem feltétel, sokkal fontosabb a személyiséged, a lelkesedésed és a tapasztalataid.

Ami előnyt jelent:

  • Örülünk, ha van tapasztalatod közösségi média felületeinek kezelésében – ez nálunk hozzátartozik a mindennapokhoz
  • Ismered a kutyák / cicák természetes, nyers (BARF) étrendjének alapjait. Ha nem, akkor se aggódj, a pályázatod sikere nem ezen fog múlni, mert ha valamit, ezt biztosan megtanulod nálunk, de persze örülünk, ha már barfozol:-)

Jelentkezési határidő:

2021. szeptember 10.

Jelentkezésedet ezen az email címen várjuk:

zsolt@farkaskonyha.hu

Close Menu